MSI ir „Gigabyte“, dvi stambios IT rinkos bendrovės, patvirtino planuojančios jau per artimiausius kelis mėnesius pristatyti savus nebrangius nešiojamuosius kompiuterius. Taigi, šioje rinkos dalyje greitu laiku taps tikrai ankšta.

„MSI Wind“ pavadintas nebrangus nešiojamas kompiuteris turėtų būti komplektuojamas su 8.9 ir 10 colių įstrižainės ekranais. Daugiau techninių duomenų kol kas nėra, tačiau jau aišku, kad abi modifikacijos Europoje kainuos 299-699 eurus, praneša laikraštis „Commercial Times“.

Anksčiau šiais metais MSI atstovas žiniasklaidai yra sakęs, jog nebrangiuose kompanijos kompiuteriuose bus naudojami kodiniu vardu „Shelton“ vadinama „Intel“ platforma. Tačiau tuo metu buvo manoma, kad mažasis MSI kompiuteris turės 7 colių ekraną. Gali būti, jog bėgant laikui pasikeitė ne tik įstrižainė, bet ir bazinės platformos duomenys.

Apie „Gigabyte“ nebrangų nešiojamą kompiuterį žinoma dar mažiau. Aišku tik tai, jog jis bus skirtas daugiau Azijos rinkai bei platinamas glaudžiai bendradarbiaujant su telekomunikacijų bendrovėmis.