Kompanija „Micro-Star International“, geriau žinoma MSI vardu, davo tinklapyje patalpino pranešimą apie vaizdo plokščių su „nVidia 7900GS“ krovinį, kuris buvo pavogtas.

Pavogtosios „GeForce 7900GS“ vaizdo plokštės savo išvaizda labai artimos pradiniam „nVidia“ dizainui – žalia plokštė, balti DVI vaizdo išvesties lizdai bei tik vaizdo procesorių dengiantis aušintuvas. Pavogtosios plokštės buvo skirtos vienai iš kompiuterius surenkančių bendrovių. Galutiniams vartotojams parduodamos „MSI GeForce 7900GS“ atrodo gerokai kitaip – raudona plokštė, geltoni DVI lizdai bei didelis, vaizdo procesorių ir atmintį, dengiantis aušintuvas su MSI logotipu.

Patys MSI jau spėjo rasti, ir kur pavogtosios plokštės pasirodė. Tai tinklalapis Woot.com, jau ne pirmą kartą minimas kalbant apie neaiškios kilmės techninę įrangą. MSI primena, jog pavogtosioms plokštėms netaiko garantijos bei prašo visus jas įsigijusius apie tai pranešti, nepamirštant nurodyti pirkimo vietos.

Na, Lietuvoje kurią nors iš pavogtųjų nusipirkti, manau, nėra šansų. Bet nutikimas bet kokiu atveju gana įdomus – pasirodo, kompiuterinė geležis jau tapo tiek svarbi, kad ją verta vogti ir prekiauti „iš po prekystalio“.