Artėjant šventiniam sezonui vis daugiau žmonių atkreipia dėmesį į naują kompiuterinę įrangą. Šiuo metu vienas populiariausių prekės ženklų, kuomet kalbame apie nešiojamus kompiuterius, yra „MSI“. Naujasis „MSI“ kompiuteris „GE73VR 7RF Raider“ yra naujausias serijos papildymas ir iš kitų išsiskiria savo dizainu bei yra orientuotas į daugiafunkcinio kompiuterio naudotojus, kurie laisvalaikiu mėgsta žaisti žaidimus.

Vos įjungus kompiuterį, į akis iškart krenta jo „Steel Series“ mechaninė klaviatūra, kurios kiekvienas mygtukas programuojamas ir geba šviesti skirtinga spalva. 17,3 colių dydžio ekranas turintis 120Hz atnaujinimo dažni, šį nešiojamąjį kompiuterį paverčia idealiu žaidimams. Ekranas pasižymi pakankamai plačiu matymo kampu, tačiau jo negalime pagirti už spalvų atkūrimą bei ryškumą, kuris nusileidžia konkurentų gaminamies atitikmenins.

Pakankamai lengvame (kompiuteris sveria vos 2,8 kg), elegantiškame ir ploname kompiuterio korpuse, „MSI“ inžinieriai įmontavo net keturis garsiakalbius; du aukštų ir vidutinių dažnių, ir du žemų dažnių, tad kompiuteris groja kokybiškai ir garsiai. Klausant muzikos, jis pilnai užpildo 12 kvadratų patalpą kokybišku garsu su nemažai žemų dažnių, o įrašyta „Nahimik“ programinė įranga leidžia dar labiau įsigilinti į garso nustatymus tiems, kuriem tai svarbu, arba tiesiog rinktis iš jau sukurtų nustatymų profilių filmams, žaidimams, muzikai ir taip toliau.

Šiame kompiuteryje išbandėme daug resursų reikalaujančius „The Witcher 3: Wild Hunt“ ir „Overwatch“ žaidimus. Žaidžiant aukščiausiais grafiniais nustatymais, po 30 minučių trukmės sesijų,  procesoriaus temperatūra pakilo iki 83 laipsnių celsijaus, o vaizdo plokštė, kuri dirbo 79% pajėgumu, sušilo iki 76 laipsnių celsijaus. Tad, regis, šis kompiuteris puikiai tvarkosi su ilgomis reiklių žaidimų sesijomis. Tiesa, aušinimo sistema, kuria taip didžiuojasi „MSI“, nors ir atlieka savo darbą, kelia nemažai triukšmo.