Kompiuterių ir jų priedų gamintoja MSI paskelbė labai įdomią akciją, kurios pro akis neturėtų praleisti visi, šiuo metu besirenkantys savo kompiuterį. Pirkdami bet kurią MSI gamybos motininę plokštę, ar visą kompiuterį, nemokamai gausite ir populiarumo spinduliuose vis dar besimaudanti „Tom Clancy‘s Ghost Recon: Wildlands“ žaidimą skirtą asmeniniam kompiuteriui.

Akcija galioja perkanti Intel X99, Intel Z270 ir Intel H270 serijos motinines plokštes. Akcijoje taip pat dalyvauja ir visi Msi kompiuterių modeliai – Aegis, Nightblade, Trident ir Codex. Kaip pranešama, šis pasiūlymas galios tik mėnesį, iki gegužės 26-osios. Panašią akciją MSI jau skelbė kartu su „For Honor“ žaidimu, tačiau tuomet žaidimas buvo siūlomas be papildomų DLC. Šį kartą „Ghost Recon: Wildlands“ trokštantys nemokamai gauti fanai gaus „Deluxe Edition“ žaidimo kopiją.

Visi šiuo pasiūlymu pasinaudoję žaidėjai taip pat gaus ir skaitmeninių niekučių savo „Ghost Recon: Wildlands žaidimui. Komplekte gausime kosmetinį „The Hundsman“ rinkinį kuriame skinai ir daiktai skirti žaidimo herojui, o jų tarpe motociklas, šautuvas ir net MSI logotipu pažymėti kamufliažiniai marškinėliai.

Daugiau informacijos apie pasiūlymą galite rasti spustelėję nuorodą.