Turbūt visi, kurie bent šiek tiek domisi kompiuteriais žino, jog 2010 – tai planšetinių kompiuterių metai. Tačiau nieko įspūdingo nepamatėme, apart „iPad“. Na, o, Stev’as Ballmer’is (aukštas „Microsoft“ pareigūnas) teigia, kad „Microsoft“ bando atitaisyti padėtį, ir ruošia naujus planšetinius kompiuterius.

Nors ir pavėluotai, tačiau dabar „Microsoft“ itin spaudžia savo partnerius, sukurti, kažką tokio, kas laisvai galėtų konkuruoti su „iPad“. Pats Ballmer’is teigė, kad šiuo metu tai pats svarbiausias „Microsoft“ kuriamas projektas, ir pagrinde daugiausia specialistų dirba prie jo. Paklaustas, kada galime tikėtis išvysti kompiuterius, jis atsakė, kad visai greitai.

Naujiesiem kompiuteriam padės „Intel Pine Trail“ platforma, na o kalbat apie operacinę sistema.. Tai bus patobulinti „Windows 7“

Kaip jau žinome, mobiliojoje erdvėje „Microsoft“ sekasi nekaip. Gan senai jų bandymas sukurti planšetinį kompiuterį baigėsi mirtimi dar jo neišleidus. O kalbant apie telefonus jie visai neseniai patyrė fiasko su savo „Kin“ telefonų serija.