„Microsoft“ pristatė, kaip skelbiama, pilnai „Windows Vista“ operacinės sistemos sąsajos „Aero“ privalumus išnaudojantį pelės ir klaviatūros komplektą „Wireless Laser Desktop 7000“.

Kaip matyti iš pavadinimo, tai belaidės lazerinės pelės ir belaidės klaviatūros derinys. Klaviatūra turi specialų mygtuką „Windows Flip 3D“ aktyvavimui bei pasižymi banguojančiu dizainu. Kūrėjai teigia, jog tokiu būdu stengtasi prisiderinti prie bendro „Windows Vista“ vaizdo. Dar viena įdomi savybė – galimybė priskirti papildomus klavišus konkrečioms interneto svetainėms tiesiog juos nuspaudžiant ir ilgėliau palaikant. Veiksmas identiškas tam, kuris dažniausiai naudojamas programuojant mėgstamas stotis automagnetolose.

Belaidė lazerinė pelė įkraunama įstačius ją į kroviklį, turi apie įkrovos būtinybę pranešančius indikatorius bei naudoja 2.4 GHz dažnio bevielę sąsają.

„Wireless Laser Desktop 7000“ pelės ir klaviatūros rinkinys prekyboje turi pasirodyti balandžio mėnesį, numatoma jo kaina – 130 JAV dolerių (apie 300 litų).