Senesni žaidėjai apie „SideWinder“ seriją tikriausiai žino tikrai gerai, o dažnas jų ir bandė kokį nors produktą. Jaunesni žaidėjai šiuo metu parduotuvėse gali rasti ir atgimstančios senos serijos (ši serija buvo „užšaldyta“ 2000 m.) produktų, tarp kurių ir pelė specialiai žaidėjams – „X5“.

Šiandien „Microsoft“ dar kartą patvirtino rimtai sugrįžtanti su „SideWinder“. Vilniaus centre buvo pristatyta naujausia pelė iš šios produktų serijos – „X8“, kurios didžiausia naujovė bus „BlueTrack“ technologiją.

Šią signalo sekimo technologiją kompanija pristatė praėjusiais metais ir jos pagalba pelę galima naudoti praktiškai ant bet kurio paviršiaus, išskyrus stiklą. Anksčiau buvo pristatytos „BlueTrack“ pelės, skirtos paprastam kompiuterio vartotojui. Dabar eilė atėjo užkietėjusiems žaidėjams.

„X8“ galės pasigirti gebanti apdoroti gautą vaizdą 13 000 kadrų per sekundę greičiu. Ji taip pat pasižymi maksimalia 75 g akseleracija ir reguliuojamu jautrumu nuo 400 iki 4000 taškų (dpi).

Kita didelė šios pelės naujovė – ji belaidė su 2.4 Ghz technologija, tačiau tai visiškai neturės įtakos žaidimo procesui, nes, „Microsoft“ teigia, kad jos užlaikymas bus minimalus. Kita svarbi „X8“ pelės savybė, tai galimybė su vienu užkrovimu žaisti iki 30 valandų. Galiausiai išsekus baterijai mums visiškai nereikės jaudintis ar ieškoti naujos baterijos, kadangi su ja yra pardavinėjama ir speciali „play-and-charge“ įranga, leisianti įkrauti tuo metu mėgaujantis žaidimu.

Kaip šiandien minėjo „Microsoft“ atstovas Vilniuje, naujoji pelė parduotuvėse turėtų pasirodyti jau per artimiausia savaitę, o jos kaina pas mus sieks apie 300 litų. Kartu prekyboje pasirodys ir raudona pelės „Arc“ versija. „Arc“ buvo pristatyta praėjusiais metais ir susilaukė ypač puikių įvertinimų, dėl savo madingo dizaino, ergonomiškumo ir tikslumo.