Nekartą, manau, girdėjote apie šių metų didžiausią sandėrį – Microsoft norą pirkti kompanija Yahoo. Pasirodo, kad gigantas Microsoft jau atsisakė savo planų įsigyti kompaniją. Taip įvyko dėl to, kad neišėjo susitarti dėl esamos kainos. Microsoft generalinis direktorius Stevas Ballmeris (Steve Ballmer) išsiuntė oficialių laišką Yahoo generaliniam direktoriui Jerry Yahngui, kad Microsoft Yahoo nebepirks.

S. Ballmeris atskleidė, kad Microsoft buvo net pakėlę pradinę kainą 44,6 mlrd. JAV dolerių iki net 47,5 mlrd. JAV dolerių, tačiau Yahoo reikalavo bent 53 mlrd. JAV dolerių. Microsoft tiesiog nesutiko su tokia kaina.

Kodėl viskas vyko, kodėl Microsoft taip norėjo Yahoo? Ogi dėl to, kad šiuo metu Google karaliauja pelningame internetinės reklamos versle ir Microsoft sujungę jėgas su Yahoo galėjo sudaryti konkurenciją Google kompanijai. O ir prognozės šiam verslui neblogos – pernai šis verslas buvo vertas daugiau nei 40 mlrd. JAV dolerių, o iki 2010 prognozuojama, kad peržengs 80 mlrd. dolerių.

Šaltinis: Technews.lt