„Windows Hardware Engineering“ konferencijoje „Microsoft“ rengia specialią paskaitą, kurios metu pristatys būsimos „Windows 7“ operacinės sistemos galimybes sparčiam darbui su SSD tipo atmintinėmis. Pastarosioms sparčiai populiarėjant, vis dažniau kalbama apie tai, kad „Windows“ nepajėgia išnaudoti viso SSD siūlomos spartos potencialo. Apie tai, panašu, ir bus kalbama.

„SSD atmintinių pardavimams augant, naujoje „Windows“ šeimos operacinėje įdiegėme visus priedus, kurie gali padėti išnaudoti jų siūlomą spartą“, – teigė kompanijos atstovas interviu tinklalapiui „CNET“.

„Plačiai paplitusi ir nuomonė, kad SSD pardavimus kiek lėtina tai, jog „Windows“ išnaudoja ne visus šio tipo laikmenų privalumus“, – teigia Džimas Handy, bendrovės „Objective Analysis“ analitikas. Anot jo, „Microsoft“ dėmesys SSD kaip technologijai gali gerokai įkaitinti ir taip sparčiai besiplečiančią šių atmintinių rinką.

Manoma, kad specialaus pristatymo metu „Microsoft“ ne tik apžvelgs su SSD susijusias „Windows 7“ savybes, bet ir kiek plačiau aptars SSD galimybes ir perspektyvas, išdėstys savo poziciją nebrangių SSD atmintinių, naudojamų mažuose nešiojamuose kompiuteriuose, atžvilgiu.

„Paaiškinsime, kaip apskaičiuoti nedidelio nešiojamo kompiuterio su SSD tinkamumo darbui laiką atsižvelgiant į juo atliekamas užduotis“, – žada Leonas Braginski, „Microsoft“ PC3 komandos vadovas.