Savaitgalį „Logitech“ pristatė „Squeezebox Duet“ tinklo muzikos sistemą, leidžiančią klausytis muzikos tiesiai iš interneto be kompiuterio pagalbos. Kartu su nedideliu „Squeezebox Duet“ grotuvu komplektuojamas nuotolinio valdymo pultelis su spalvotu LCD ekranu..

Naujoji garso sistema leidžia klausytis muzikos tiesiai iš interneto bet kurioje namų vietoje – tereikia garsiakalbių, prie kurių galima pajungti patį grotuvą. Tuo tarpu nuotolinio valdymo pultelio dėka skaitmeninę muziką galima valdyti per atstumą.

Plačiajuostis interneto ryšys ir skaitmeninės muzikos gausa internete keičia muzikinius žmonių įpročius. Remiantis tyrimų įmonės IDC duomenimis, šiandien beveik 65 procentai suaugusių ir net 86 procentai jaunimo 18-24 metų amžiaus grupėje naudoja kompiuterius muzikos perklausai ir jos parsiuntimui. Manoma, kad 2008m. už su muzika susijusias paslaugas internete mokės net 95 milijonai žmonių.

„Logitech Squeezebox Duet” Europoje turėtų pasirodyti jau sausio mėnesį. Siūloma mažmeninė grotuvo kaina – 399,99 eurai. Papildomi muzikos imtuvai parduodami už 149,99 eurus. Nuotolinio valdymo pulto kaina – 299,99 eurai.