Logitech pristato netradicinę vandeniui atsparią kompiuterio klaviatūrą Logitech K310, kurią galima išplauti ir taip išvalyti nuo dulkių ir nepageidaujamų apnašų. Be to, kaip ir kitos Logitech klaviatūros, ji išsiskiria patogiu mygtukų išdėstymu bei glotniu, plonu profiliu.

Logitech K310 gali būti daug kartų „skalbiama“ rankomis, ją galima panardinti į 28 cm gylį (išskyrus USB laido dalį). Korpuse padarytos vandeniui išbėgti skirtos ertmės leidžia šią klaviatūrą greitai išdžiovinti. Simboliai ant mygtukų yra atspausdinti lazeriu ir padengti nuo ultravioletinių spindulių apsaugančia danga, todėl jie išliks nepakitę ilgą laiką, o patys klaviatūros mygtukai gali atlaikyti iki 5 mln. paspaudimų. Tad ši Logitech klaviatūra gali atlaikyti ir skalbimą, ir intensyvų darbą.

„Mes visi esame patyrę išgąsčio akimirką, kai kavos puodelio ar gėrimo butelio turinys išsipila ant klaviatūros, – sako Logitech kompiuterio pelių ir klaviatūrų padalinio vyresnioji direktorė Sophie Le Guen. – Kadangi gyvenime nutinka neplanuotų dalykų nepriklausomai nuo to, kiek jų saugotumeisi, Logitech sukūrė klaviatūrą Logitech K310, kuri po kiekvieno tokio netikėto įvykio atrodys ir veiks kaip nauja“.

Naujoji Logitech klaviatūra, išsiskirianti patogumu ir patvarumu, yra puikus kompiuterio ir darbo vietos priedas. Ji turi funkcinius mygtukus, atskirą mygtukų su skaitmenimis dalį, yra suderinama su Windows XP, Windows Vista ir Windows 7 operacinėmis sistemomis. Naudojantis 12 greitųjų mygtukų galima vos vienu spustelėjimu pasiekti interneto naršyklę, el. paštą, žaidimus, garsumo nustatymus ir kitas funkcijas. Kad būtų dar paprasčiau, šiai klaviatūrai nereikia diegti papildomų tvarkyklių ir jos konfigūruoti – ją užtenka išimti iš pakuotės, prijungti prie kompiuterio ir dirbti galima pradėti nedelsiant.

Naujoji vandens nebijanti Logitech K310 klaviatūra jau atsirado kompiuterių pardavimo vietose. Ji Lietuvoje kainuoja apie 115 litų.

Logitech, Games.lt