„Logitech” CES parodos metu pristatė „Logitech diNovo Mini” – delne telpančią klaviatūrą. Ši klaviatūra skirta savo kompiuterius prie namų televizoriaus prijungusiems žmonėms – su ja itin patogu ir lengva visą turinį valdyti nepakilus nuo sofos. Itin mažoje klaviatūroje integruotas klavišų apšvietimas ir naujoviškas, dvifunkcis ratukas, kuriuo galima valdyti pelės žymeklį ir patogiai naršyti programų meniu. Naujoji mini klaviatūra naudoja „Bluetooth” 2.0 bevielį ryšį.

Remiantis „Logitech” atliktais tyrimais, daugiau nei 60 procentų kompiuterius prie televizorių prijungusių žmonių jais ne tik žiūri įvairius filmus ar vaizdo klipus, bet ir naršo internete, peržiūri nuotraukas. Ypač dažnai tokiose sistemose sutinkama „Windows Media Center” programinė įranga, kuri, remiantis „Microsoft” pateiktais skaičiais, įdiegta daugiau kaip 60 milijonų kompiuterių visame pasaulyje.

„diNovo Mini” veikia kaip įprasta klaviatūra, tačiau joje taip pat integruoti atskiri klavišai daugialypės terpės programinei įrangai, naršyklei, puslapio mąstelio keitimui ir slinkjuostės valdymui. Čia taip pat galima rasti mygtukus garsui reguliuoti ir įprastus dainų valdymo mygtukus.

Šioje klaviatūroje pirmąkart panaudotas novatoriškas, dvigubos paskirties lietimui jautrus ClickPad ratukas. Jis gali būti naudojamas tiek pelės žymeklio, tiek slinkjuostės valdymui, jį nuspaudus paleidžiamos pažymėtos programos. Be to, šiuo lietimui jautriu ratuku galima patogiai naršyti meniu juostas. Kai ratukas atlieka pelės žymeklio funkciją, kaip ir klaviatūra, jis apšviečiamas oranžine spalva. Tuo tarpu pasirinkus meniu valdymo režimą, ratukas šviečia žalia spalva.

„Bluetooth” technologija, kurios pagrindu veikia „diNovo” klaviatūra, veikia iki 10 metrų atstumu. To pilnai pakanka norint naršyti internete ar bendrauti pokalbių programomis iš bet kurio kambario taško.

Kaip ir kiti „Logitech diNovo” serijos gaminiai, „diNovo Mini” yra plona, juodos ir sidabro spalvų klaviatūra, kuri puikiai papildo kiekvieną šiuolaikinį interjerą. Įkraunamos ličio jonų (Li-ion) baterijos be papildomų įkrovimų veikia iki mėnesio.

„diNovo Mini” klaviatūra parduotuvių lentynas turėtų pasiekti jau sausio pabaigoje. Siūloma mažmeninė šios klaviatūros kaina – 149,99 eurai.