„Logitech“ paskelbė pelniusi 7 prestižinius 2010-ųjų „CES“ inovacijų apdovanojimus už meistriškumą dizaino ir inžinerijos srityse.

„Mūsų kompanija labai didžiuojasi jau ne pirmą kartą gaudama prestižinius „CES“ Inovacijų apdovanojimus, – kalbėjo „Logitech“ prezidentas ir vyriausiasis vykdantysis pareigūnas Džeraldas P. Kindlenas, – mes esame sužavėti, jog mūsų produktai atsidūrė tarp inovatyviausių savo srityse. Apdovanojimus pelnę produktai kuo puikiausiai atspindi „Logitech“ atsidavimą siekiant nuolatos atrasti naujų būdų, kaip pagerinti žmonių įsitraukimą į skaitmeninį pasaulį“.

Apdovanojimus pelnę „Logitech“ produktai 2010-iesiems metams yra šie:

Apdovanojimas Kompiuterinės Periferijos srityje: „Logitech Anywhere Mouse MX“

„Logitech Anywhere Mouse MX“ nukeliavo ten, kur jokia pelė dar nėra buvusi – ant stiklo. Dėka naujosios „Logitech Darkfield Laser Tracking“ technologijos, šią pelę, skirtingai negu įprastas peles, galima naudoti praktiškai ant bet kokio paviršiaus, įskaitant itin blizgų ir stiklą. „Anywhere Mouse MX“ pelė naudoja specialų mikroskopą, kuris užfiksuoja mikro daleles ir įbrėžimus esančius ant stiklo ar blizgaus paviršiaus, vietoj paprastų pelių naudojamo viso paviršiaus sekimo. O dėl kompaktiško dydžio, išlinkimo ir dviejų mygtukų, kurie bus lengvai pasiekiami nykščiu norint palengvinti naršymą internete, „Logitech Anywhere Mouse MX“ valdymas bus itin paprastas.

Apdovanojimas Namų Kino Priedų srityje: „Logitech Harmony 900“ valdymo pultas

Pakraunamas „Logitech Harmony 900“ nuotolinio valdymo pultas palengvins jūsų televizoriaus, filmų, žaidimų, muzikos ir net už kabineto durų paslėptų įrenginių valdymą. „Harmony 900“ turi spalvotą, lietimui jautrų ekraną, intuityvų mygtukų išdėstymą bei visiškai naują požiūrį į namų elektronikos valdymą: galima duoti nurodymus įrenginiams iki 30 metrų atstumu, be papildomų siųstuvų prie kiekvieno iš jų. Kaip ir visi „Logitech“ nuotolinio valdymo pultai, „Harmony 900“ dėka galima pradėti žiūrėti savo mėgstamą filmą ar televizijos laidą vos vienu mygtuko paspaudimu. Visa šeima gali lengvai pasirinkti ką jie nori daryti, tiesiog paspausdama reikiamas ikonas pulto ekrane, kaip, pavyzdžiui, „Žiūrėti TV“, ir visą likusį darbą „Harmony 900“ atliks pats: įjungs televizorių, skaitmeninį imtuvą, kabelinės priedėlį bei kitus reikalingus įtaisus.

Apdovanojimas Audio Komponentų srityje: „Logitech Squeezebox Radio“

Kompaktiškasis, viskas viename „Logitech Squeezebox Radio“ Wi-Fi muzikos grotuvas leidžia mėgautis senojo stiliaus radija kartu išnaudojant visus interneto privalumus. Tereikia jį įjungti, prisijungti prie namų interneto tinklo ir bus galima klausytis internetinių radijo stočių, savo asmeninės muzikos kolekcijos ar tiesiog išnaudoti prenumeruojamos muzikos, kaip „Napster“, „Pandora“, „Rhapsody“, „SIRIUS“ ar „Last.fm“ paslaugų privalumus. Grotuvas turi spalvotą ekraną, kuriame galima matyti albumų viršelius, dainos ar stoties informaciją, bei kitus dalykus. O automatinis šviesumo nustatymas ir integruotas žadintuvas leis „Squeezebox Radio“ išsikovoti vietą ant miegamojo staliuko. Ir nors „Logitech Squeezebox Radio“ yra mažas, tačiau jame integruotų garsiakalbių dėka bus galima mėgautis aiškiu ir švariu garsu.

Apdovanojimas Audio Komponentų
srityje: „Logitech Squeezebox Touch“

Su stulbinančiu 4,3 colių įstrižainės spalvotu lietimui jautriu ekranu „Logitech Squeezebox Touch“ Wi-Fi muzikos grotuvas siūlo mėgautis viso pasaulio muzika su jau turimomis kolonėlėmis. Paprasčiausiai tereikia prijungti „Squeezebox Touch“ prie turimos muzikinės sistemos bei prisijungti prie namų interneto tinklo ir jau galima rengti vakarėlius. „Squeezebox Touch“ taip pat palaiko 24 bitų, 96 kHz garso atkūrimą, todėl galima klausytis aukštos kokybės muzikos be didesnių trukdžių.

Apdovanojimas Ausinių srityje: „Ultimate Ears 700 Noise-Isolating Earphones“

Su „Ultimate Ears 700“ garsą izoliuojančiomis ausinėmis galima girdėti muziką, kokia ji yra iš tikrųjų, kadangi ausinės siūlo mėgautis tokia garso kokybe, kurią naudoja 75 procentai viso pasaulio profesionalių atlikėjų, įskaitant The Killers, Seal ar Jonas Brothers. Skirtingai nuo kitų ausinių, „Ultimate Ears 700“ naudoja dvigubą apsauginį mikrodizainą su dviem aukšto tikslumo kanalais vienai ausinei, kurių dėka kompaktiškame dydyje – viena ausinė mažesnė nei penkių centų moneta – atkuriamas aukšto tikslumo garsas. „Ultimate Ears 700“ ausinių komplekte taip pat yra platus ausinių pagalvėlių asortimentas, pagamintas iš minkšto silikono, kurie turėtų tiktų įvairioms ausims. Galiausiai patogi bei pasyvi garso izoliacija sumažina triukšmo lygį iki 26 dB, kas leidžia visiškai mėgautis savo muzika.

Apdovanojimas Video Žaidimų srityje: „Logitech Flight System G940“

Su realistiška grįžtamojo ryšio vairalazde, programuojama greičio svirtimi ir autentiškais guminiais pedalais, „Logitech Flight System G940“ leidžia skrydžio simuliaciją paversti tikra pilotavimo patirtimi. Apdovanojimus pelniusi vairalazdės grįžtamojo ryšio technologija leidžia valdyti lėktuvą su pasitikėjimu, kadangi yra juntamas judėjimas, reakcija į orą, turbulenciją ir gravitacijos jėgas. Programuojamos greičio svirties pagalba lengvai kontroliuosite orlaivio skirtingus variklius, o juos sujungus galėsite paprastai sinchronizuoti visų darbą. Guminiai pedalai su stabdžiais leis be didesnio vargo atlikti gynybinius manevrus ar nusileidimą su šoniniais vėjais, jie taip pat bus būtini valdant sraigtasparnį.

Apdovanojimas Video Žaidimų srityje: „Logitech Wireless Guitar Controller“

Prieinamas „Wii“, „PlayStation 3“ ir „Xbox 360“ konsolėms, bevielis „Logitech“ gitaros valdiklis yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurias dažniausiai galima išvysti tikroje gitaroje, kaip palisandrinį postygį, metalinį dalmenį ir panašiai. Garsą slopinantis stygų pagrindas ir dalmens mygtukai sumažina nereikalingą triukšmą iki minimumo ir leidžia nukreipti visą dėmesį į muziką. Gitaros valdiklis taip pat turi lietimui jautrią dalmens įrangą, kurios pagalba galima lengviau rinkti taškus „Guitar Hero“ žaidimuose.