Į Kalėdoms pamažu besipuošiančias Lietuvos parduotuves atkeliavo originali „Logitech“ pelė „Logitech MediaPlay Cordless Mouse“. Šis graužikas ypatingas tuo, jog jame „Logitech“ įkurdino ne tik įprastinius gyventojus – persukimo ratelį bei porą klavišų, bet ir visą daugialypės terpės grotuvams valdyti būtiną mygtukų arsenalą.

Pažvelkime iš arčiau. Viršutinėje pelės dalyje rasime jau įprastinį puslapių persukimo ratelį. Aplink jį – keturis kryptinius klavišus su rodyklėmis pavaduojantis daugiakryptis mygtukas. Kiek tolėliau riešo kryptimi – pause/play mygtukas. Kairiajame pelės šone – dar keletas mygtukų, na o ties viršutinio paviršiaus kraštais – dar 2 kelių krypčių klavišai. Taigi, suskaičiuokime. Gauname 7 papildomus klavišus. Jų visų paskirtis – valdyti, tarkime, „Winamp“. Pačią pelę juosia guminis apvadėlis, turintis padėti rankai neslidinėti bei, turbūt, susigaudyti mygtukų raizgalynėje.

„Logitech“ siūlo šia belaidę pelę naudoti ir kaip nuotolinio valdymo pultą kuomet žiūrime filmą. Hmm, gal ir patogu. Tiesa, maksimalus veikimo nuotolis – vos 3 metrai.

Graužikas simpatiškas, įdomu, kaip veikia žaidimuose 🙂 Kaina – 110 Lt.

Daugiau informacijos:
[url=“http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/FI/EN,CRID=2135,CONTENTID=9340
„]“Logitech“ tinklapyje [/url]