Bendrovė „NOD Baltic“ Lietuvos rinkai pristatė ir pažangias informacijos saugai užtikrinti skirtas bendrovės „CoSoSys“ priemones.

Jos skirtos finansų, sveikatos apsaugos, valstybinėms ir kitoms įstaigoms, kuriose svarbu užtikrinti absoliučią apdorojamos informacijos saugą. „CoSoSys“ programinės priemonės leidžia riboti darbuotojų galimybes įrašyti informaciją į pernešamas duomenų laikmenas, tad užtikrinamas fizinis jos saugumas, apsisaugoma nuo galimų informacijos vagysčių.

„Saugotis internete tykančių grėsmių įprasta, tačiau ne mažesnį pavojų informacijos saugumui kelia ir jos naudojimas nesaugioje aplinkoje. Darbuotojai gali parsinešti duomenis namo, išsaugoti jų kopijas kompiuteriuose, kurie nėra saugomi taip pat gerai kaip vidinis bendrovės tinklas. Kuomet dirbama su finansine ir kita jautria informacija, jos migravimas už biuro ribų daugeliu atveju nėra pageidautinas, o dažnai gali būti ir žalingas. Kokybiški „CoSoSys“ sprendimai atsakingam personalui padeda užtikrinti, kad jautri informacija nepaliktų biuro kompiuterių ir neatsidurtų piktavalių ar konkurentų rankose“, – teigė „NOD Baltic“ pardavimų vadovas Darius Černeckis.

D. Černeckio teigimu, „CoSoSys“ saugumo sprendimai turėtų sudominti ne tik su jautria informacija dirbančias, bet ir intelektinį produktą kuriančias įmones, suinteresuotas nematerialiojo turto apsauga nuo pašalinių akių.

Verslo vartotojams „CoSoSys“ siūlo „Endpoint Protector“ paketą, padedantį kompiuterių tinklų administratoriams centralizuotai valdyti informacijos įrašymo galimybę įmonės tinkle. Namų vartotojams ir nedideliems biurams pritaikyta programa „Secure it Easy“ leidžia lengvai uždrausti USB lizdų naudojimą informacijos laikmenoms. „Endpoint Protector“ Lietuvoje kainuos nuo 3000 LT, o namų vartotojams ir nedideliems biurams skirta „Secure it Easy“ – nuo 50 LT.

Pagrindinė 2004 metais įkurtos bendrovės „CoSoSys“ būstinė yra Cluj-Napoca mieste Rumunijoje. Pasaulinėje rinkoje saugumo sprendimus pristatanti įmonė bendradarbiauja su daugiau nei 30 partnerių.