„Norėjome sukurti stilingas ir puikiai garsą atkuriančias ausines, kurios būtų ilgaamžės net ir dėvint jas nepalankiomis sąlygomis. Dviejų metų bendro darbo rezultatas – naujoji „Philips-O‘Neill“ kolekcija, kurią sėkmingai išbandė vieni geriausių pasaulyje snieglentininkų ir banglentininkų. Jei ausinės ištvėrė šių atletų bandymus, jos yra pakankamai tvirtos kiekvienam“, – sako „Philips“ atstovybės Lietuvoje vadovas Gintautas Vaitiekaitis.

Ausinių bandymuose dalyvavo snieglentininkai Sebas Tootsas, Jeremis Jonesas, Celija Millerė ir banglentininkai Malija Manuelė, Jordis Smithas, Markas Methewsas bei Cyrilė Cornaro.

Visi „Philips-O‘Neill“ kolekcijos ausinių modeliai yra kelių spalvų, o laidai yra sukurti taip, kad nesusipintų. „The Construct“, „The Stretch“ ir „The Bend“ modeliai turi specialias jungtis, neleidžiančias pažeisti ausinių, jei jų laidas kur nors užkliūtų.

„Philips-O‘Neill The Construct“ yra aplinkos poveikiui padidinto atsparumo ausinės galinčios atkurti platų garsų spektrą. Šis modelis idealiai tinka tiems, kurie mėgsta klausyti muzikos visur ir visada – net atliekant triukus riedlente ar BMX dviračiu. „The Construct“ ausinių korpusas yra pagamintas iš dviejų dalių, kurios smūgio metu atsiskiria ir neleidžia jų pažeisti. Vėliau jos yra lengvai sudedamos. Šių ausinių lankelis gaminamas iš specialių medžiagų, kurios dar labiau padidina ausinių ilgaamžiškumą.

„The Stretch“ ausinių lankelis yra labai lankstus ir nelūžta net jį tempiant ir lankstant. Jo gamybai panaudoti aukštos kokybės polimerai, o ausinių pagalvėlės yra pagamintos iš minkštos ir garsą izoliuojančios medžiagos. Dėl šių savybių jas dėvėti yra patogu net ir aktyviai judant, o aplinkos triukšmas netrukto klausytis mėgiamos muzikos. Aukštą garso kokybę užtikrina atviro tipo dinaminiai 40 milimetrų skersmens garsiakalbiai, pagaminti iš neodimio.

Ausines su lankeliu „The Bend“ galima lengvai sulankstyti, kai norima įsidėti į kuprinę ar nedidelį krepšį. Klausantis muzikos per mobilųjį telefoną šiomis ausinėmis, atsiliepti į skambučius galima jų nenusiimant. „The Bend“ ausinėms panaudoti inžineriniai „Philips“ sprendimai leidžia mėgautis garsia giliais ir žemais dažniais pasižyminčia muzika bei tiksliai atkuriamu garsu pokalbių metu. Specialios ausinių pagalvėlės užtikrina garso izoliaciją. Tai reiškia, jog klausant mėgiamos muzikos, nesigirdės aplinkos triukšmo, o aplinkiniai negirdės klausomos dainos.

Į ausis įkišamos „The Tread“ ausinės yra mažiausios iš į Lietuvą pristatomų naujienų, tačiau nemažiau atsparios. Jų korpusas yra pagamintas iš metalo ir gali atlaikyti net 140 kilogramų svorį, o nesipainiojantys ausinių laidai apsaugoti nuo dėvėjimosi. Prie ausinių yra pridedami trys skirtingų dydžių ausų kištukai, kad ausinės tiktų kiekvienam, o galingi 9 milimetrų skersmens garsiakalbiai nustebins net reiklius melomanus.

„Philips-O‘Neill“ ausinės Lietuvoje pasirodys dar šių metų liepą, o prognozuojama mažmeninė jų kaina – 50-350 litų.

Daugiau informacijos apie šią ausinių kolekciją galima rasti svetainėje www.philips.lt.