Naujausiais rinkos tyrimų duomenimis, „OS X 10.5 Leopard“ tapo geriausiai perkama „Apple“ sukurta operacine sistema. Per pirmą prekybos mėnesį parduota per 2 milijonus jos kopijų. Tai gana daug, bet jei prisiminti tą pačią „Vista“, iš kurios „Apple“ nevengia pasišaipyti, skaičiai ne tokie ir dideli – „Windows Vista“ per pirmą mėnesį pirko net dešimt kartų daugiau vartotojų.

Autoritetingos rinkos tyrimų bendrovės NPD duomenimis, internetinėse JAV parduotuvėse „Leopard“ operacinė yra perkama apie 20% labiau nei jos pirmtakė „Tiger“. Gali būti, kad „Apple“ artimiausiu metu pradės gauti apčiuopiamus pelnus ne tik iš pačios OS pardavimų tiesiogiai, bet ir iš augančių kompiuterių pirkimų, kuriuos lemia tai, jog vartotojai Kalėdų proga nori „Leopard“ operacinės.

Be kita ko NPD pastebi, jog „Apple“ per beveik du pastaruosius metus pavyko užkariauti ženklią brangesnių kompiuterių rinkos dalį. Štai JAV kompanijai tenka daugiau nei 57 procentai brangesnių nei 1000 dolerių kompiuterių rinkos. 2006 metų sausį „Apple“ tenkanti pyrago dalis buvo žymiai mažesnė ir siekė tik 17,91%.