Kompanija „Leadtek“ turi išimtines teises vaizdo profesionalams skirtų vaizdo plokščių su „nVidia“ procesoriais platinimui Azijoje. Na, tai negalioja tik Japonijos rinkai, kuri veikiausiai yra pernelyg judri bei dinamiška, jog „nVidia“ būtų sužavėta mintimi suteikti išimtines prekybos teises tik vienai kompanijai.

Taigi, grįžkime prie „Leadtek“. Jie Azijos rinkai pristatė bene sparčiausią sprendimą vaizdo profesionalams – vaizdo plokštę su „Quadro FX 4400G“ procesoriumi. Joje sumontuota 512 MB GDRR3 vaizdo atminties.
Produktas skirtas dirbantiems su trimačiu modeliavimu. Dvi DVI bei vieną „S-Video“ jungtis turinti vaizdo plokštė turi sesutę – į PCI lizdą statomą plokštę su koaksialine, firewire ir kt. jungtimis. Ją su pačia grafikos plokšte jungia duomenų kabelis. Vaizdelį gauname gana įdomų.

Kažin, ar panašių sprendimų greitu laiku nesulauksime ir brangiose namų vartotojams skirtose vaizdo plokštėse. Gamintojai, manau, gali susigundyti galimybe ant vaizdo plokštės pakuotės didelėmis raidėmis užrašyti tarkime „2x FireWire, 2x DVI, 2x S-Video“. Ir nesvarbu, kad to mums gal ir nereikia…