Artėjant žiemai, tradiciniam metui, kuomet viskas, kas susiję su IT, perkama labiausiai, „Apple“ nusprendė atsinaujinti. Kompanija atnaujino „iPod“, „iPod nano“ ir „iPod shuffle“ grotuvus.

Naujasis video ipuod’as turės 60% šviesesnį ekraną bei kantresnį akumuliatorių – žiūrint video jis turėtų tverti 3,5 valandos – pusantros valandos daugiau, nei dabartinė versija. Taip pat „Apple“ planuoja išleisti ir dar talpesnius, net 80 GB vietos turinčius „iPod“ grotuvus, kurie galės vienąkart įkrauti rodyti vaizdą net 6,5 valandos.

Naujienų netrūksta ir dailiojo „iPod nano“ stovykloje. Nuo šiol šis grotuvas bus vien iš aliuminio, be to, bus galima įsigyti įdomesnių spalvų jo versijų. Prie dabar siūlomų spalvų prisijungs rožinė, žydra, žalia, sidabrinė. Perėjimas prie aliuminio gana logiška – „iPod nano“ nuo pat jo pasirodymo rinkoje priekaištauta dėl pernelyg jautraus įbrėžimams plastikinio paviršiaus.

Pagražėję bei atjaunėję „iPod nano“ grotuvai bus gaminami 2GB (150$), 4GB (200$) ir 8GB (250$) talpos. 2 GB talpos bus tik sidabrinė versija. 4 GB talpos grotuvai galės būti bet kokios spalvos, išskyrus juodą. Na o 8 GB talpos „iPod nano“ galės būti bet kurios iš penkių spalvų.

Prie naujos kartos „iPod nano“ bus pridedamas naujo dizaino dėkliukas, dirželis grotuvo nešiojimui ant riešo bei ilgesnė jo versija nešiojimui ant kaklo. „Apple“ teigia, kad naujieji „nano“ galės viena įkrova groti net 24 valandas.

Mažasis „iPod shuffle“ dar labiau susitraukė. Jis taip pat tapo metaliniu, na o versija liko tik viena – 1 GB talpos, JAV kainuosianti 79$. Naujasis „shuffle“ prekyboje turi pasirodyti spalį.

Nuotraukoje apačioje – visa naujoji „iPod“ šeima.