De javu. Taip būtų galima tiksliausiai apibūdinti vakarykštę dieną. Kelis tikrai neblogus rašinius atsiuntė pirmame etape jau dalyvavę BLANE ir S0rrow. Nieko keisto – nuo pirmame etape daugiausiai balsų surinkusio prikolisto jie atsiliko tikrai nedaug. Taigi, pradedame pažintį nuo BLANE antrojo bandymo – linksmų istorijų komplekto.

Šio rašinio konkursinis numeris 14 – įsidėmėkite jei patiko ir balsuokite nuo rytojaus vakaro 😉

Trumpos, tikros, galbūt net juokingos istorijos

Aš dažnai mėgstu atsisėsti prie kompiuterio ir klausyti su ausinėmis muzikos. Su ausinėmis ne todėl, kad kaimynan netrukdyčiau, bet kažkoks įprotis. Kai jas užsidedu jaučiuosi tarsi būčiau vienas, ir man niekas daugiau neegzistuoja. Visiškai pasineriu į muziką. Taigi kartą man taip sėdint prie kompiuterio matyt per daug įsijaučiau ir kaip man tada atrodė pradėjau tiesiog judint lūpas ir tyliai kartot melodiją. Staiga pajutau, kaip kažkas man palietė petį. Nepatikėsit koks kvailas jausmas, kai tu įsijautęs ir užsimerkęs klausaisi muzikos ir kažkas staiga tau ant peties uždeda ranką ir pradeda tave judint. Aš aišku iškart pašokau iš kėdės ir dar nesuvogdamas kas vyksta surikau: ,,Čia dabar kas“? Pasirodo atėjo pas mane į svečius draugas. Jis sako: ,,Bandžiau tave prisišaukt, bet tu nereagavai tik ant visų namų dainavai “. Na savaime suprantama, kad dabar kai klausau muzikos užsirakinu duris, nes jaučiausi kvailai arba klausau mažesniu garsu.

Kita istorija nevisai su manimi susijusi, bet bent man tai buvo linksma. Vieną vasaros dieną mama atėjo iš lauko ir sako:,, Nueik geriau pas kaimynus. Iš jų namo sklinda labai keisti garsai“. Aš kaip draugiškas kaimynas iš kart nulėkiau patikrint. Pasirodo draugas savo seną didelę galingą kolonėlę išnešė į lauką ir prisijungė prie kompiuterio. O namie kompiuteriu žaidžia Q3 arena. Ir jam namie garsumas normalus, nes kolonėlė lauke, o pas mane kieme net žolė kilnojasi nuo Q3 garsų.

Na ir pabaigai papasakosiu apie ypatingą draugo telefoną. Tai ne šiaip telefonas. Tai Siemens telefonas. Jau vien tai daug ką pasako. Ką jau kalbėt apie jo nerealias funkcijas. Kai trinkteli pirmą kartą į jį dingsta garsas. Trenkus antrą kartą išnyksta vaizdas. Trenkus trečią kartą atsiranda vaizdas per puse ekrano. Metus jį į žemę dar nenukritus ant žemės jau išsirenka dalim. Po to surenki dalis. Jas sudedi ir viskas veikia. Ir garsas yra ir vaizdas.

Tai tiek šiam kartui…