Artėja Kadėdos, tad kaip ir visad, tokių švenčių proga neapseisime be dovanų. Neseniai apžvelgėme Noctua NF S12B FLX ventiliatorių. Net neabejoju, kad daug kas užsinorėjo tokį turėti. Tai dabar taip ir padarysim, jog galėtumėte juos gauti! Pralošim ne vieną, ne du, o net penkis ventiliatorius, kurio vieno vertė siekia net 80 litų.

Ieškosime greičiausių Games.lt vartotojų turimų sistemų. Tačiau jei Jūsų sistema toli gražu tokia nėra – tai nedidelė bėda, nes dviem iš skaitytojams ventiliatoriai bus įteikti burtų keliu.

Taisyklės:

Viskas ką jums reikia padaryti – tai užfiksuoti savo pasiektą rezultatą 3DMark 11 programoje. Ją galite parsisiųsti čia. Net jei Jūsų kompiuteris nėra suderinamas su ja – nepatingėkite paskaityti taisyklių iki galo. Naudokite nemokamą Basic programos versiją, kurią rasite čia.  Užfiksavę rezultatą Performance nustatymais užsiregistruokite 3DMark sistemoje tokiu būdu: Nickportale_Games.lt, pvz: Ndx_Games.lt . Pavyzdys atrodytų štai taip: http://www.3dmark.com/3dm11/5211607 . Jei neleidžia naudoti ypatingų ženklų, pilną Nick nurodykite aprašyme. Nuorodą į testų rezultatus http://www.3dmark.com portale siųskite man, elektroniniu paštu ndx@team.games.lt . Laišką pavadinkite Noctua konkursui.

Trys geriausius rezultatus užfiksavę Games.lt nariai bus apdovanoti Noctua S12B FLX ventiliatoriais. Tavo kompiuteris nėra pakankamai geras, kad varžytųsi su kitais? Siųsk mums savo pasiektą rezultatą vis tiek, nes vienas dalyvis laimės tokį ventiliatorių burtų traukimo metu. Svarbu tik tai, kad Jūsų turima vaizdo plokštė palaikytų DirectX 11 technologiją, nes ji yra privaloma, norint atlikti šį testą. Jeigu turima vaizdo plokštė yra senesnė, fiksuokite rezultatus senesne 3DMark Vantage programa, tačiau tada dalyvausite tik atsitiktinio prizo traukime.

Jei pasiektas rezultatas kirsis su logika t.y. neatitiks logiškų programos užfiksuotų specifikacijų kompiuterio galimybių (matomas akivaizdus sukčiavimas) pretendentas laimėti prizą bus iškart šalinamas. Vienam asmeniui galima pateikti rezultatą tik vieną kartą.

Taigi kaip ir minėjau trys geriausi bei vienas atsitiktinis laimėtojas gaus Noctua prizus. Pala, pala, o kur dingo penktas ventiliatorius? Juk tiek pradžioje buvo žadėta! Nejau Ndx’as jį nusavino? Ne – aš turiu du savo ir man to su kaupu pakanka. Laikinkit Games.lt portalą Facebook sistemoje, dalinkitės šiuo įrašu nes vienas iš tai padariusių gaus likusį ventiliatorių. Pasirūpinkite, kad įrašas būtų matomaas viešai, kad jį galėtumėte matyti ne tik Jūs, Jūsų draugai, bet ir mes.

Konkursas vyks iki Kalėdinių švenčių maratono pradžios TY 2012 12 23 23:59. Apie laimėjimus pranešime elektroniniu paštu (iš tos pačios dėžutės į kurią siuntėte laišką), arba asmenine žinute. Jeigu per savaitę neatsiliepsite, prizas bus perleistas kitam dalyviui.

Na o jei nelaimėsite, arba norite kitokių šaltų produktų nenusiminkite – daugiau avesomiškų aušinimo sprendimų galite rasti Noctua tinklalapyje. Dėkojame jiems už įsteigtus prizus. Linkime sėkmės!