Liko tik kiek daugiau nei dvi savaitės iki naujausios „Žvaigždžių karų“ epo dalies, filmo „Epizodas III: sitų kerštas“ pasaulinės premjeros. Pasaulio ir Lietuvos kino teatrų ekranus jis turėtų pasiekti gegužės 19-ąją.

Filmui dar nepasirodžius jau pradeda įsibėgėti eilinė „Žvaigždių karų“ atributikos pirkimo manija. Pasinerti į artėjančios premjeros šurmulį suskubo ir kompiuterius gaminanti Jungtinių Valstijų bendrovė „Alienware“. Ji pristatė dvi kompiuterio „Alienware Aurora“ versijas „Žvaigdžių karų“ fanams.

Šiuos kompiuterius nusipirkę fanai gaus ne tik filmų sagos tematika papuoštą kompiuterių korpusą, bet ir krūvelę su „StarWars“ susijusių „Windows“ apvalkalų (themes), keletą kūrinių iš naujojo filmo garso takelio bei narystę „Žvaigždžių karų“ fanų klube.

Kompiuteriai prekyboje turėtų pasirodyti kiek vėliau nei filmas kinuose – birželio pabaigoje. Juose bus montuojamas „Athlon 64 3000+“ procesorius bei jam skirta pagrindinė, na o likusius sistemų komponentus užsakant kompiuterį bus galima pasirinkti iš „Alienware“ siūlomo sąrašo. Iš įdomesnių komponentų jame galima rasti dvi „GeForce 6800 Ultra 512MB“ vaizdo plokštes už 1500 JAV dolerių. „Žvaigždių karų“ kompiuterių mažiausia įmanoma kaina (jei pasirinkti visi pigiausi komponentai) – 1500 JAV dolerių be monitoriaus.