„Panasonic“ pristato naujus „Lumix“ FS serijos narius – 9,1 milijono vaizdo taškų DMC-TZ5 ir 8,1 milijono vaizdo taškų DMC-TZ4, turinčius 28 mm plataus matymo kampo, 10x optinio vaizdo priartinimo „Leica“ DC objektyvus. 28 mm plataus matymo kampo objektyvas užfiksuoja platesnį objektą ar reginį nei įprastas 35 mm fotoaparatas iš to paties taško. Panorėjus priartinti arba atitolinti objektą, naudojamas galingas 10x optinis vaizdo priartinimas.

Naujame DMC-TZ5 integruota 720p HD (didelės raiškos) filmavimo funkcija kartu su tiesiogine jungtimi, kuri įgalina naudotojus džiaugtis puikios HD kokybės nuotraukomis ir filmuotais vaizdais plačiaekraniame HDTV, naudojant papildomą kabelį.* Be to, DMC-TZ5 ir DMC-TZ4 turi LCD jautrumo funkciją, kuri nustato šviesos sąlygas ir valdo LCD ryškumo lygį
.
DMC-TZ5 ir DMC-TZ4 fotoaparatų automatinis jautrumo režimas, kuris apima įvairias fotografavimo funkcijas, įskaitant įprastas Mega O.I.S., ISO jautrumo valdymo, siužeto nustatymo, veido atpažinimo ir spartaus automatinio fokusavimo (AF) funkcijas, yra papildytas ekspozicijos jautrumo nustatymu ir skaitmeniniu raudonų akių efekto mažinimu. Optinis vaizdo stabilizatorius Mega O.I.S. iš dalies kompensuoja rankų drebėjimą, o ISO jautrumo valdymas pašalina atsiradusius susiliejimus. Siužeto nustatymo funkcija automatiškai parenka tinkamą vaizdo režimą iš dažniausiai naudojamų: portretas, gamtovaizdis, makrofotografavimas, portretas naktį ir gamtovaizdis naktį. Veido atpažinimo sistema randa žmogaus veidą, automatiškai sufokusuoja ir nustato tinkamą išlaikymą.

Naujoji ekspozicijos jautrumo funkcija automatiškai kontroliuoja ISO jautrumą, sumažindama per didelį nuotraukos ryškumą ar tamsumą. Dėl spartaus automatinio fokusavimo (AF) sistemos fotoaparatas gali pradėti fokusuoti objektą netgi nepaspaudus mygtuko ir kiekvieną kartą fotografuojant gaunamos geros kokybės nuotraukos bei mažinamas AF laikas. Nustačius iA režimą, šios daugiafunkcės programos nustatomos automatiškai, todėl nereikia kiekvieną kartą pasikeitus sąlygoms pritaikyti nustatymų iš naujo. Į kompaktišką korpusą integruotas aukštos kokybės, didelių galimybių objektyvas ir unikalios lengvai naudojamos funkcijos daro DMC-TZ5 ir DMC-TZ4 idealius keliaujant. Stilingas DMC-TZ5 yra sidabrinės, juodos, mėlynos ir tamsiai rudos spalvos, DMC-TZ4 yra sidabrinės ir juodos spalvos ; padengti nerūdijančiuoju plienu.

DMC-TZ5
DMC-TZ4