Vis daugiau pirkėjų, prireikus telefono ar planšetinio kompiuterio keliauja ne į Topo cetrą, o į tarptautines internetines parduotuves, kuriose kainos kartais skiriasi net kartais.

Tačiau prireikus, tarkim, nešiojamojo ar AIO (viskas viename) kompiuterio vis dar populiaru pirkti prekes Lietuvoje. Aišku kinams tai nepatinka ir jie bando sukurti kuo patrauklesnius produktus ir parduoti juos kuo pigiau.

Toks yra naujasis Teclast X22 „viskas viename“ kompiuteris, savo korpuse apjungiantis ekraną ir pačią kompiuterio geležį. Jis skirtas nukonkuruoti paprastus pigius stalinius kompiuteris, skirtus naršymui internete, filmų peržiūrai ir t.t. Nepaisant to, kad jis kainuoja pigiau nei 22 colių ekrano + kompiuterio derinys, yra stilingesnis, užima daug mažiau vietos. Be to kasdienines užduotis jis atliks greičiau dėl SSD disko.

Pirmiausia verta paminėti, kad kompiuteris turi ypač gražų korpusą. Jo storis ties ploniausia vieta tesiekia vos 9,1mm. Panašiu storiu pasižymi telefonai, tačiau mes kalbame apie daiktą kurio ekrano dydis siekia ne 5, o 22 colius. Beje pastarasis ekranas atkuria Full HD rezoliucijos vaizdą.

Kompiuteris turi Intel Celeron J3160 keturių branduolių procesorių dirbantį 1.6 GHz dažniu ir galintį pagreitėti iki 2.24 GHz. Kompiuteris turėtų dirbti pakankamai sparčiai, nes turi 4 GB RAM ir kas svarbiausia 128 GB SSD diską.

Teclast X22 kompiuteris kainuoja kiek daugiau nei 250 eurų ir tai yra pigiau, nei pirkti paprastą stacionarų kompiuterį ir prie jo prijungti atskirą tokio dydžio monitorių. Plius toks variantas turi SSD diską ir sutaupys galybę vietos ir atrodys žymiai geriau.