Keturi vaizdo plokščių gamintojai – MSI, Sapphire, Club3D ir Powercolor pristatė naujas galingas vaizdo plokštes, skirtas žaidėjams. Jos turi padvigubintą grafinės atminties kiekį – nuo 4GB jis buvo pakeltas iki įspūdingų 8GB. Didelės grafinės atminties plokštės orientuotos į žaidimą didelės 4K rezoliucijos ekranuose.

Visos vaizdo plokštės turi galingus nestandartinius aušintuvus ir pakeltus darbinius dažnius. Viena iš jų yra populiariosios MSI Gaming serijos atstovė.

Be savo versijos neapsėjo ir pagrindinė priveligijuotoji AMD partnerė Sapphire. Ji pristatė savo 8GB 290X versiją, apginkluotą masyviu ir akiai patraukliu Vapor-X aušinimu.

Ne ką mažiau svarbi AMD partnerė TUL, atsakinga už PowerColor vaizdo plokščių gamybą taip pat pristatė savo didelės grafinės atminties 290X versiją. Tiesa, šio prekinio ženklo plokštės jau kuris laikas nepardavinėjamos Lietuvoje, tad tautiečius labiau turėtų dominti identiškas Club3D modelis, kuris, nepaisant prekinio ženklo, yra identiškas Powercolor plokštėms.

Artimiausiu metu tikimės sulaukti ir daugiau gamintojų siūlomų versijų. Blogiausias dalykas apie šias naujienas yra kaina. Naujosios versijos bus maždaug 300 litų brangesnės už 4GB modifikacijas. Ta reiškia, jog plokščių kaina gali siekti 1600 – 1700 litų, ar net dar daugiau. Tad prieš pirkdami turėtumėt pagalvot, ar verta papildomai primokėti nemažą sumą pinigų.

Club3D, MSI, PowerColor, Sapphire, Games.lt