Jau kuris laikas sklandė gandai apie iPod grotuvų linijos atnaujinimu. Gandai pasitvirtino ir Apple pažėrė keletą iPod naujienų.

Pirmiausia tai dabartinis iPod’as įgyja „Classic“ vardą. Tai 80 GB metalinis grotuvėlis, tačiau yra kiek plonesnis nei ankstesni modeliai. Bus galima įsigyti ir 160 Gb iPod Classic versiją. Kainos valstijose atitinkamai 249 ir 349 JAV doleriai.

Toliau seka „storas“ iPod Nano. Naujasis Nano modelis turi didesnį ekraną (320×240) ir dvigubai didesnę talpą (4GB ir 8GB). Taip pat – video palaikymas. Nuo šiol Nano bus metalinio korpuso ir bus šių spalvų: juodas, raudonas, sidabrinis, mėlynas ir žalias. Be kita ko – Apple pateiks ir visą liniją žaidimų skirtų Nano grotuvui. 4GB versija kainuos 149, o 8GB – 199 JAV dolerius.

Na ir pabaigai didžiausia naujiena – tai visai naujas iPod serijos gaminys – iPod Touch. Jei trumpai – tai iPhone be skambinimo galimybės :). Šis Touch grotuvas bus kiek plonesnis nei iPhone, palaikys WiFi, turės Safari naršyklę, ir be abejo lietimui jautrų ekraną. Baterijos gyvavimo trukmė – 22 valandos. Touch bus dviejų talpų – 8GB ir 16GB. Kainuos atitinkamai 299 ir 399 JAV dolerius. Beje, rekia paminėti, kad iPod Touch bus tik 8 milimetrų storio.

Primenu kad visos paminėtos kainos yra skirtos JAV. Kokios jos bus čia – neaišku.