„Žmonės vis labiau įpranta valdyti savo išmaniuosius telefonus bei planšetinius kompiuterius liesdami šių ekranus pirštais, – aiškino „Logitech“ prekės ženklo vadovas Toddas Walkeris. – Daugeliui jų šie judesiai pirštais tapo tarsi prigimtiniai. „Logitech Touch Mouse M600“ atspindi šią sąsajos su skaitmeniniu pasauliu evoliuciją ir pritaiko kompiuteriuose tai, kas jau tapo įprastais, intuityviais judesiais“.


Su „Logitech Touch Mouse M600“ galima pirštais liečiant pelės paviršių slinkti vaizdą, naršyti. „Logitech Flow Scroll“ programinė įranga pasirūpina sklandžiu vaizdo slinkimu, kuris labai primena slinktį išmaniajame telefone – tereikia pirštu perbraukti per jutiklinį pelės paviršių ir interneto puslapiai iškart ima slinkti tolydžiai.


Modernaus dizaino, patogios formos pelė su glotniais kraštais maloniai priglunda prie rankos ir yra puikiai pritaikyta tiems įprastiems veiksmams, kuriuos žmonės naudoja pele valdydami savo kompiuterį – nurodymui, spragtelėjimams ir slinkimui. Glotnus apatinis paviršius ir pažangus optinis judesio sekimo mechanizmas suteikia pelei tikslumą.

Naująją pelę gali naudoti ir kairiarankiai, ir dešiniarankiai, nes spragtelėjimo zonas ant pelės yra paprasta nustatyti su „Logitech SetPoint“ programa.

„Logitech Touch Mouse M600“ pakuotėje taip pat yra miniatiūrinis „Logitech Unifying“ imtuvas, prie kurio galima prijungti iki 6 suderinamų pelių bei klaviatūrų, naudojant vienintelį USB lizdą.

„Logitech Touch Mouse M600“ pelnė tarptautinės CES 2012 metų inovacijų dizaino ir technikos apdovanojimą kompiuterinės periferinės įrangos kategorijoje.

Planuojama, kad Europos parduotuvėse naujoji „Logitech Touch Mouse M600“ pelė pasirodys vasario viduryje, o jos siūloma mažmeninė kaina sieks apie 242 litus.

Daugiau informacijos – www.logitech.com svetainėje arba tinklaraštyje.