„GeForce 9600 GT“ su 1 GB vaizdo atminties kažin ar ką nors labai stebina – „nVidia“ partneriai jau įpratę siūlyti modelius su gerokai didesniu nei standartinis atminties kiekiu. Nenuostabu, kad atsiranda ir bandančių šiuo būdu išsiskirti – „Jetway“ parodos „CeBIT“ metu demonstravo „GeForce 9600 GT“ plokštę net su 2 GB GDDR3 tipo atminties ir 256 bitų pločio magistrale.

Tai buvo ne gamybinis pavyzdys, o gamybai dideliais kiekiais parengtas produktas. MSI „CeBIT“ parodoje taip pat demonstravo 9600 su 2 GB GDDR3 atminties, tačiau ten tebuvo tik pavyzdys to, ką rengiamasi sukurti. Tuo tarpu „Jetway“ produktas, panašu, pasirodys prekyboje jau artimiausiu metu.

Plokštė pavadinta lengvai įsimenamu vardu „Jetway GeForce N96GT-EN-2GM-A“. Taktiniai dažniai standartiniai – procesorius dirba 650 MHz, shaderiai 1625 MHz, na o vaizdo atmintis 1800 MHz sparta. Vaizdo plokštė turi dvi „Dual-Link“ tipo DVI-I jungtis su HDCP palaikymu bei vieną HDTV-Out jungtį. Papildomus atminties lustus gamintojai įkurdino kitoje standartinio išdėstymo 9600 GT pusėje. Aušinimo sistema tipinė, užimanti gretimo lizdo erdvę.

„Jetway“ pademonstravo ir 2 GB vaizdo atminties ginkluotą vaizdo plokštę su „GeForce 8800 GT“ vaizdo procesoriumi.