Jungtinių Valstijų Teksaso valstijoje esančio Klarko miestelio taryba nusprendė pavadinti gyvenvietę telekomunikacijų bendrovės „DISH“ vardu. Savo ruožtu „DISH“ įsipareigojo 55 miestelio namuose nemokamai įrengti palydovinės televizijos transliacijų priėmimo įrangą.

Susitarime numatytą, jog „DISH“ ne tik įrengs, bet ir 10 metų prižiūrės įranga bei visiškai nemokamai teiks palydovinės televizijos paslaugas. Kompanijos atstovų teigimu, paskaičiuota, jog vieno namo aptarnavimas sutartam laikotarpiui kainuos maždaug 4500 JAV dolerių.

Dish vardu pakrikštyto miesto meras teigia, jog į pavadinimo pakeitimą reikėtų žiūrėti kaip į dalį bendruomenės atgimimo. Gana savotiški žodžiai, turint galvoje, jog pavadinimo pakeitimas yra viso labo reklaminės kampanijos „DISH“ vardui populiarinti dalis.

Tai nėra pirmas kartas, kuomet JAV gyvenvietės keičia savo senuosius pavadinimus į gana keistos kilmės vardus. Štai 1950 Hot Springs miestas populiarios televizijos viktorinos šlovei persivadino į „Truth or Concequences“. 2000 metais Halfway miestelis vieneriems metams sutiko pasivadinti Half.com. Santa miestelio Idaho valstijoje gyventojai kaip tik šiuo metu turėtų svarstyti, ar nevertėtų savo miesto pervadinti į „Secretsanta.com“.

Be komentarų. Kita vertus – gal ir mums pervadinti Vilnių į, tarkime, Skynet miestą, na o Kauną – į „Nemunas.com“. Bent jau išgarsėtumėm…