Parduotuvėse pasirodė gana įspūdingos išvaizdos „Thermaltake“ korpusas su organinio stiklo šonine sienele „Kandalf VA9000 BWS“.

Daug dėmesio jame skirta karštam orui iš kompiuterio vidaus šalinti. Tą atlieka net keturi ventiliatoriai. Po vieną 90×90 mm ir 120×120 mm ventiliatorių dirba galinėje korpuso dalyje. Dar vienas 9 centimetrų ventiliatorius įrengtas „Kandalf VA9000 BWS“ viršuje, na o ketvirtasis ventiliatorius siurbia vėsesnį orą priekyje.

„Thermaltake“ teigia, jog šis korpusas turėtų būti itin patogus aušinimo vandeniu sistemas montuojantiems vartotojams, mat yra vamzdeliams į korpuso vidų pravesti skirtos angos bei vietos tvirtinti aušinimo sistemos elementams. Ne, nebandžiau, negaliu komentuoti.

Be to, „Thermaltake“ tvirtina, jog tinkamai padirbėjus rūpinantis aušinimo šiame korpuse galima apsieiti be centrinio procesoriaus bei vaizdo plokštės ventiliatorių. Na, kokie teisingi oro srautai jo viduje bebūtų aš vis tiek abejoju, kad jie sugebės atvėsinti kaistanti „Athlon 64 3200+“… Jei naudojamas aušinimas vandeniu, tuomet, be abejo, jau kitas reikalas ir ventiliatorių ir taip nereikės.

12 cm ventiliatoriaus vietą galinėje korpuso galyje galima rinktis pagal norus ir poreikius. Yra ir labai daug kitų gana mielų savybių, pavyzdžiui, stalčiukas smulkmenoms susidėti.

Daugiau informacijos apie „Kandalf VA9000 BWS“ korpusą galite rasti čia. Kaina – 630 litų (be maitinimo bloko).