Vis daugiau namų ūkių Lietuvoje ir Europoje įsigyja naujų elektronikos prietaisų, tačiau, remiantis „Logitech“ atlikta studija, tik maža dalis žmonių moka juos valdyti ir išnaudoja visas funkcijas. Apskaičiuota, kad televizorių, garso ir vaizdo įrangos, DVD grotuvų, vaizdo kamerų ir palydovinės televizijos rinka Lietuvoje siekia maždaug 6,53 mlrd. litų (1,89 mlrd. eurų), tuo tarpu visa Europos rinka vertinama 1,25 trilijonų litų (362,09 mlrd. eurų). Nepaisant išleidžiamų pinigų, net 24 procentai europiečių susiduria su šios įrangos valdymo problemomis.

„Logitech“ užsakytas tyrimas (atliktas „Lightspeed Research“) parodė, kad, nepaisant įvairių gamintojų deklaruojamo funkcionalumo ir paprastumo, ją valdyti darosi tik sunkiau. Namų ūkiai išleidžia tūkstančius litų sudėtingom ir funkcionaliom namų kino sistemom, tačiau dauguma žmonių namuose tiesiog nemoka jomis naudotis ir susiduria su problemomis norėdami atlikti paprasta funkciją – tarkim, pažiūrėti DVD filmą.

Pagrindinė šios problemos priežastis yra įrangos kiekis – 49 procentai namų ūkių turi penkis ar daugiau nuotolinio valdymo pultelius, tuo tarpu net 87 procentai jų turi tris arba daugiau. Atrodo, banalu, tačiau, nepaisant technologijų ir inovacijų, dauguma europiečių šią problemą sprendžią senovišku būdu – sudarydami rašytines atmintines, kokia seka paleisti įrangą ir kaip ja naudotis, norint paleisti dažniausiai naudojamas funkcijas.