Autoritetingos rinkos tyrimų bendrovės „In-Stat“ atlikto tyrimo duomenys rodo, kad pirkėjai iš skaitmeninių nuotraukų rėmelių labiausiai norėtų galimybės peržiūrėti vaizdo įrašus. Jie taip pat neprieštarautų jei rėmeliai gebėtu užmegzti ryšį su internetu ir rodyti iš jo transliuojamą informaciją.

„Papildomos galimybės lems pirkėjų susidomėjimą skaitmeniniais nuotraukų rėmeliais ateityje. Tuo pat metu gamintojams teks sumaniai manevruoti tarp funkcionalumo ir kainos“, – teigia Stephanie Ethier iš „In-Stat“.

Skaitmeniniai fotografijų rėmeliai dabar daugiausiai rodo pristatymus iš į atmintį įkeltų nuotraukų ir nelabai ką moko. Tiesa, yra modelių su belaidžio tinklo, „Bluetooth“ moduliais. Kai kurie moka ir rodyti MPEG įrašus, groti garso failus, bet tokių nėra labai daug.

Beje, anot „In-Stat“, šių rėmelių pirkėjams labai svarbus ir gamintojo vardas. Daugiausiai apklaustųjų turėjo „Kodak“, „Pandigital“ ir „Philips“ gamintus rėmelius. Tuo tarpu jų dar neturintieji labiausiai domisi HP ir „Sony“ pasiūlymais.