Rinkos tyrimų bendrovės „Netcraft“ duomenimis, internete patalpintų svetainių skaičius ir toliau auga. Kaip skelbiama įmonės pranešime spaudai, vien 2007 metų gruodį pradėjo veikti 5.4 mln. naujų tinklalapių. Iki metų pabaigos bendras internete veikiančių puslapių skaičius pasiekė net 155,23 milijonų.

2007 metai buvo rekordiniai – vien per juos atsirado beveik trečdalis visų dabar veikiančių svetainių, kas būtų apie 50 milijonų. Palyginimui – per 2006 metus veiklą pradėjo 30 mln. puslapių.

Spartų interneto svetainių gausėjimą praeitais metais lengvai paaiškina tokių dalykėlių kaip blogai ir panašios virtualios erdvės išpopuliarėjimas. Šiek tiek čia prisideda ir „Netcraft“ skaičiavimo metodika – ji kiekvieną „MySpace“ ar kitoje svetainėje patalpintą vartotojo puslapį, blogą skaičiuoja kaip atskirą interneto puslapį.

Jei žiūrėti tik tokias svetaines, kurios turi individualius domenus, tai skaičiai kiek kuklesni – jų per 2007-uosius atsirado apie 19 milijonų, tačiau tai – tai pat rekordinis augimas.

Aktyvi konkurencinė kova tarnybinių stočių, kuriose interneto svetainės veikia, rinkoje aprimo. „Apache“ tenka 49,57%, „Microsoft“ produktai užima 35,76%.