Internete atsidarė lietuviškų tinklalapių vitrina – www.ltv.lt, pretenduojanti tapti gidu mums, interneto vartotojams. Tai interaktyvus tinklalapių katalogas, grafiniais skydeliais lankytojams pristatantis lietuviškus interneto resursus. Projekto puslapius galima lyginti su įprastinėmis parduotuvių vitrinomis, kuriose pirmiausia pristatomos geriausios prekės ar pasiūlymai.

LTV.LT autoriai žada, kad galios tam tikra atranka – siekiama, kad „vitrinoje“ atsirastų geriausi ir lankytojams vertingiausi tinklalapiai. Tiems, kurių netenkina pirmasis LTV.LT puslapis, vadinamas centrine „vitrina“, siūloma iš čia esančių skydelių susikurti savo individualią.

Taip pat svarbu, kad skydeliai gali būti interaktyvūs ir lankytojui teikti dalines paslaugas, šios dienos aktualią informaciją (pavyzdžiui: aktyvus kalendorius, įvairios paieškos, naujausios prekės, dienos naujiena ir pan.). Tokiu būdu vartotojas iš karto gaus pristatomo tinklalapio paslaugą. „Manau, kad dauguma dalyvių naudos būtent tokią savęs pateikimo formą, o LTV.LT lankytojas turės patogią besikeičiančią aktualių pasiūlymų vitriną“, – pridūrė T. Levinskas.

Planuojama, kad ateinančiais metais skydeliais turėtų būti užpildytos visos „vitrinos“: tiek centrinė, tiek 16 teminių. Iš viso gali būti demonstruojama daugiau kaip 500 skydelių.