Tinklapyje „Engadget“ pasirodė būsimosios delninių kompiuterių operacinės sistemos „Windows Mobile 2005″ kadrai. Štai šiame paveikslėlyje matyti, kaip veikiausiai atrodys kūrimo stadijoje „Magneto“ vadintos operacinės darbastalis (Today langas).

Atrodytų, nieko ypatingo. Taip ir būtų, jei ne faktas, jog jie padaryti iš internete netikėtai pasirodžiusios šios operacinės Beta bandomosios versijos, kuri oficialiai nėra platinama. Taigi, eilinį sykį turime nutekėjusią iš „Microsoft“ informaciją, na o eksperimentų nebijantys entuziastai nieko nelaukę įdiegė bandomąją operacinės versiją į savo delninukus.

Kaip bebūtų gaila, visgi nieko labai įdomaus jie nepamatė. Veikiausia, kaip ir žadėjo „Microsoft“, visi esminiai „Windows Mobile 2005“ skirtumai nuo ankstesnių versijų slepiasi giliau, nei grafinėje vartotojo sąsajoje ir didžiąja dalimi susideda iš modifikacijų darbui su kompiuterių resursais optimizuoti.

Beje, ar žinojote, jog nuo seno egzistuoja delniniams kompiuteriams skirtos daugelio populiarių žaidimų versijos? Na, dabar jau žinote. Ir ne tik kortų dėlionės, bet ir „Quake“ bei „Age of Empires“.