Viename iš interviu „Intel“ padalinio Europoje pardavimų vadovas Juergen Thiel užsiminė, kad ateityje kompanija ketina pabrėžti savo gaminių kokybę ir naudoti šį argumentą kaip pagrindinį kovos su konkurentais ginklą.

Pastaruoju metu namų ir biuro kompiuterių rinkoje „Intel“ teko sekti paskui stiprėjančius AMD. Ne taip seniai ženkliai atsilikę, AMD mikliai apvertė situacija aukštyn kojomis – nors iki „Intel“ tenkančios procesorių rinkos dalies ir trūksta dar daug, AMD rinkos dalis nuolat didėja.

Priešingai nei būtų galima tikėtis, „Intel“ neketina veltis į kainų kovą. Vietoje to kompanija planuoja sėsti ant „mes esame kokybė“ arkliuko, kuris, kaip nemažai kas pastebi, nėra itin stiprus po kaitriųjų „Prescott“ pasirodymo. Juergen Thiel sako, jog reikia pasirinkti – mažinti kainas ar gerinti kokybę – ir „Intel“ žengs kokybės keliu.

Na, nežinau nežinau… Kažin ar netikėtas posūkis atves namų vartotojų mases į „Intel“ glėbį – AMD siūlo mažesnes kaina, na o ir ypatingų problemų dėl kokybės nėra, tad kam bėgti pas „Intel“…