Intel pristatė ilgai lauktus Cofee Lake serijos procesorius – tai jau aštuntoji Core procesorių karta. Intel buvo dažnai kritikuojami, kad jų procesoriai keičiantis kartoms nepatobulėja. Tačiau dabar jie pasikeitė – nors architektūra eilinį sykį nepatobulėjo, tačiau pakitimai palietė branduolių kiekį.

Dabar pristatyti šeši nauji Core i3, Core i5 ir Core i7 serijos modeliai. Labiausiai pasikeitė i3 serija – vietoj dviejų branduolių joje yra keturi, smagu, jog išliko K serijos procesorius su atrakintu branduolių dažniu. Paprastiems geimeriams i3 pilnai pakaks, panašu, jog papildomai į Core i5 ir Core i7 investuos nebent tik maksimalistai. Po du papildomus branduolius įgavo ir Core i5 bei Core i7 serijų procesoriai.

Gera naujiena – šie Intel procesoriai žaidimuose lenkia AMD Ryzen procesorius. Bloga naujiena – jiems reikalingos naujos kartos motininės plokštės. Tiesa išmesti praeitos kartos procesorius ir rinktis šiuos nėra labai geras sprendimas – skirtumas galioj, dėl didesnio branduolių kiekio, nebus pakankamai didelis.

Anandtech, Techpowerup, Games.lt