Įvairūs pranešimai iš rytų teigia, kad Intel planuoja sumažinti siūlomų procesorių rūšių skaičių, atsisakydama Celeron procesorių. Anot šių pranešimų Celeron šeimos atnaujinimas, planuojamas šį ketvirtį, greičiausiai bus paskutinis. 2011-ų metų pirmoje pusėje greičiausiai bus nutraukta procesoriaus gamyba visiškai.

Celeron’as tapo jau kone procesorių pasaulyje legenda. Šio Procesoriaus linija debiutavo 1998 metų balandį. Pirkėjams iš pradžių buvo siūlomi 266Mhz ir 300Mhz veikiantys procesorių modeliai, tačiau jie susilaukė nemenkos apžvalgininkų ir pirkėjų kritikos dėl labai blogos spartos. Pagrindinė to priežastis buvo L2 atminties nebuvimas, todėl Intel kompanija nieko kito neliko kaip tų pačių metų rugpjūtį išleisti atnaujintą Celeron 300Mhz dažniu veikiantį, turinčią jau 128 KB L2 atminties. Naujas gaminys buvo ne tik dvigubai spartesnis už tokiu pat dažniu veikiantį pirmtaką, bet ir pastebėtas spartintojų. Nepaisant to, kad procesorius buvo pritaikytas tik darbui su 66Mhz magistrale, nesunkiai buvo galima ją pakelti iki 100Mhz, taip procesoriaus dažnį padidinant net iki 450Mhz (kitaip tariant net mokant beveik dvigubai mažiau nei Pentium buvo galima turėti išties gerą procesorių).

Verta paminėti ir tai, kad gerai spartinamas Celeronas sukūrė iki tol iš esmės dar negyvavusią motininių plokščių entuziastams kategoriją ir iškėlusi tuomet dar daugumai nežinomas kompanijas Asus, GigaByte, MSI į dabartines aukštumas.