Intel pademonstravo naujųjų Ivy Bridge centrinių procesorių spartą. Kompanija pateikė Benchmark testus ir jų palyginimą su dabar gaminamais Sandy Bridge analogais. Į palyginimus buvo įtrauktas Core i7 2600 ir jį pakeisiantis Core i7 3770 procesorius.

Kaip matome, priklausomai nuo testų, pačio centrinio procesoriaus galia bus 7 – 25 procentais didesnė, nei seniau gaminto analogo. Žaidėjai gaus, maždaug, 17 procentų didesnę spartą. Taigi pokytis tarp šių dviejų kartų nėra labai įspūdingas.

Naujos kartos procesoriai taps pastebimai taupesniais. 22nm technologinis procesas ir 3D tipo tranzistoriai leis sutaupyti nemažai elektros energijos. Pavyzdžiui, testuojamasis Sandy Bridge procesorius naudoja 95W elektros energijos, o Ivy Bridge – tik 77W.

Na o didieji pokyčiai laukia integruotojo grafikos posistemio. Testai rodo trigubą spartą , nei testuotame procesoriuje iš Sandy Bridge šeimos. Tačiau neapsigaukite – Core i7 3770 turės aukštesnės klasės grafikos lustą. Kitaip tariant, jei šis procesorius būtų visiškas 2600-ojo analogas, tada turėtų HD 2500, o ne HD 4000, kuri randama dabar.

Taigi tai stipriai išaugina ne tik vaizdo plokštės 3DMark Vantage testų rezultatą, bet ir bendrą programos fiksuojamą spartą. Atitinkamos vaizdo plokštės naujojoje serijoje veiks maždaug 30 procentų sparčiau, nei senieji analogai. Taip pat naujos kartos vaizdo plokštės palaikys DirectX 11, OpenGL 3.X ir OpenCL 1.X technologijas.

Numatoma naujųjų procesorių išleidimo data – kitų metų kovas – balandis. Visų aštuoniolikos tuo metu pristatomų Ivy Bridge procesorių sąrašą rasite čia.