Praeitų metų „Intel Developer Forum“ renginyje „Intel“ žadėjo 1 mln. parduotų keturių branduolių procesorių ribą peržengti greičiau, nei konkurentai AMD – iki rugpjūčio. Visgi kompanijai tai padaryti pavyko net 2 mėnesiais anksčiau.

Oficialiai praneša, kad nuo praeito lapkričio parduodamų keturių branduolių procesorių „Intel“ jau pardavė virš 1 mln.. Pereinant prie 45 nm technologinio proceso bendrovė tikisi savo pardavimų tempus dar padidinti.

Šiuo metu „Intel“ keturių branduolių procesorių būrį sudaro daugybė įvairių paskirčių procesorių. Liepos gale planuojama sumažinti „Core 2 Quad“ ir „Core 2 Extreme“ kainas, tad pardavimai turėtų dar šoktelėti, juolab kad gana greit laukiama ir „Xeon“ atpigimo.

Kitais metais „Intel“ planuoja pristatyti „Tukwila“ branduolio „Itanium“ procesorius, kurie taip pat bus keturių branduolių. Tuo tarpu AMD visus savo planus keturių branduolių lustų rinkoje sieja vienareikšmiškai su „Barcelona“ procesoriais. Apie jų galią kompanija kalba daug, na o kaip viskas yra iš tiesų parodys tik laikas.