„Intel“ ir tinklo paieškos sistema „Yahoo!“ pristatė bendro darbo rezultatą – „Intel“ techninės įrangos architektūra grįstą sprendimą „Informacinių priedų kanalas“ (angl. Widget Channel). Jis suteiks vartotojams galimybę stebint televizijos programas tuo pat metu ekrane sekti dinamiškai internetu atnaujinamą informaciją. Informaciją kanalui teiks „Yahoo! Widget Engine“ sistema – penktos kartos informacijos pateikimo platforma, televizijos žiūrovams leisianti ekrane matyti papildomą internetu atsiunčiamą informaciją, valdomą nuotolinio valdymo pulteliu.

Siekiant užtikrinti platų kompiuterinių programų ir televizijos bei elektroninės technikos suderinamumą, informacinių priedų kanalas bus pritaikytas „Javascript“, XML, HTML ir „Adobe Flash“ kodais grįstoms programoms. Taip pat „Yahoo! Widget Engine” sistema leis informacinių priedų kanalus pritaikyti asmeniniams vartotojo poreikiams.

Televizijos informaciniai priedai įtrauks vartotojus į video stebėjimą, akcijų kursų, palaikomų sportinių komandų, nuolatinį naujausių žinių bei informacijos sekimą, bendravimą su draugais. Žiūrovai galės panaudoti informacinius priedus televizijos transliacijos pateikiamos informacijos praplėtimui. Televizijos informaciniai priedai gali būti individualizuoti – jie paremti populiariomis žiniatinklio paslaugomis „Yahoo! Finance“, „Yahoo! Sports“, „Blockbuster“ ir „eBay“, kuriomis žiūrovai naudojasi kasdieniame gyvenime.

„Televizija iš esmės pakeis tai, ką mes kalbame apie žiniatinklį, kaip jį įsivaizduojame ir patiriame,“ – teigė Erikas Kimas (Eric Kim), „Intel“ vyresnysis viceprezidentas ir Skaitmeninių namų grupės vadovas. „Tai jau nebėra pasyvi patirtis, nebent pats žiūrovas to norėtų – „Intel“ ir „Yahoo!“ siūlo sprendimą, kur televizija ir žiniatinklis yra kiek įmanoma interaktyvūs ir vientisi. Mūsų kruopštaus darbo rezultatas – įdomi taikomoji struktūra. Tai tik nedidelė dalis priemonių, skirtų interneto paslaugų integravimui į namo elektronikos sprendimus, tačiau jos puikiai atskleidžia ateities, kurios vartotojai gali nekantriai laukti, potencialą“.

„Intel“ vyresnysis viceprezidentas ir Skaitmeninių namų grupės vadovas Erikas Kimas kartu su „Yahoo!“ atstovu Patriku Barriu demonstruoja „Informacinių priedų kanalo“ galimybes