„Intel“ ir „Kingston“ suvienijo jėgas SSD atmintinių rinkoje. „Kingston“ padės „Intel“ gaminamoms SSD atmintinėms mikliau atsirasti naujuose kompiuteriuose. To paslaptis – tvirti ryšiai su gamintojais, kuriuos „Kingston“, kaip viena stambesnių RAM tiekėtų, turi išraizgiusi visame pasaulyje.

O ir naujų produktų įvedimo į rinką patirties „Kingston“ turi. Štai prieš kelis metus bendrovė nusprendė žengti į „flash“ atmintimi grįstų atminties kortelių rinką. Dabar pajamos iš jos sudaro ketvirtį visų metinių „Kingston“ įplakų. Bendradarbiavimą su „Intel“ analitikai jau vadina sumaniu žingsniu – patys atmintinių negamindami, „Kingston“ galės efektyviai dirbti SSD rinkoje ir jausti jos pulsą.

Pagal bendrovių susitarimą, „Kingston“ savo partneriams pardavinės iš „Intel“ pirktas SSD atmintines. Kol kas nėra aišku, ar taip bus daroma ir su vartotojams ir tarnybinėms stotims skirtais modeliais, ar tik kažkuriuo vienu iš jų. Tikėtina, kad bent jau pradžioje bus dirbama tik su serveriams skirtomis SSD.

Kainoms krentant ir nešiojamų kompiuterių pirkėjams imant vis daugiau domėtis SSD, „Kingston“ vėl gi bus patogioje pozicijoje.

„Kingston“ šioje rinkoje laikomi pagrindiniais „SanDisk“ konkurentais. Pastaroji bendrovė išgyvena finansiškai ne patį geriausią laiką ir netyla kalbos apie galimą jos savininkų pasikeitimą. Po to, kai „SanDisk“ atmetė dosnų „Samsung“ pasiūlymą, tarp galimų kompanijos pirkėjų minėti ir „Intel“. Kaip tai siejasi su pasirašytu pastarųjų ir „Kingston“ bendradarbiavimo susitarimu, galime tik spėlioti.