HP pristatė mažiausią spalvotą daugiafunkcinį lazerinį spausdintuvą „HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw“. Tai smulkių ir vidutinių bendrovių poreikiams pritaikytas spausdintuvas, profesionalia kokybe spausdinantis, kopijuojantis ir skenuojantis.

Laiką ir sąnaudas taupantis „HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw“ yra protinga investicija. Spausdintuve yra „HP Auto-Off“, „Instant-on Technology“, kabelinė kompiuterių tinklo ir belaidė sąsajos.

Su šiuo spausdintuvu įmonės darbuotojai galės spausdinti beveik iš bet kur, nes naudojama „HP ePrint“ – mobiliojo spausdinimo technologija, kuri leidžia spausdinti dokumentus, nuotraukas, elektroninius laiškus bet kuriuo „ePrint“ spausdintuvu iš išmaniojo telefono, nešiojamojo kompiuterio ar bet kurio kito mobilaus įtaiso su interneto ryšiu.

„M175 serijos spausdintuvai suteikia smulkioms ir vidutinėms įmonėms profesionalumo ir kokybės. Spausdintuvas atitinka nedidelio verslo poreikius ir galimybes, – sakė HP „LaserJet“ spausdintuvų rinkodaros vadovas Europos, Artimųjų rytų ir Afrikos regione Robertas Dinkelackeris. – Ryškiomis spalvomis spausdinantis, užimantis mažai vietos ir taupiai vartojantis elektros energiją, „HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw“ taps patikimu ir vertingu verslo įrankiu.“

Jau parduodamas Lietuvoje, orientacinė kaina ~ 1000 lt.