Korporacija „Hewlett Packard“ siūlys mums devynis naujus fotoaparatus, iš kurių vienas turės didžiausią pasaulyje lietimui jautrų ekraną (touchscreen). Kita išsiskirianti „muilinė“ kainuos tik 80 JAV dolerių.

HP Photosmart R937 fotoaparatas turės 3.6 colio automatinio šviesumo lietumui jautrų ekraną, kuriuo galėsime taisyti ir redaguoti nuotraukas tiesiog milžiniškame ekrane. „Muilinė“ yra puikiai suderinta su Microsoft Windows Vista, o tai palengvins jos prijungimą ir nuotraukų perkėlimą.

Aštuonių milijonų pikselių vaizdus fiksuojantis R937 palaiko naujausios kartos HP Design Gallery, kurio įdomi galimybė yra „ploninti“ žmones. HP pet-eye „taiso“ švytinčias augintinių akis ir įvairias dėmes.

HP Photosmart Mz67 skaitmenukas taip pat įamžina 8 megapikselių akimirkas. Tai yra pirmasis HP kompaktinis „fotikas“ turintis didelį optinį priartinimą. Mz67 „zoomas“ didina šesis kartus, o tą vaizdą matome dviejų su puse colio ekrane.

Mažiausia kaina prasideda nuo 80 JAV dolerių. Būtent tiek turėtų kainuoti „5 megapikselių“ HP Photosmart E337 „muilinė“. Šio fotoaparato tikimasi sulaukti jau netrukus.

HP Photosmart R937, HP Photosmart Mz67 ir kiti naujosios linijos skaitmeniniai fotoaparatai prekyboje pasirodys rugpjūtį.