Praeitais metais į DVD grotuvų, turinčių kietąjį diską, rinką įžengę „Hitachi“ nėra patenkinti savo veiklos rezultatais. Kompanijai šiuo metu tenka vos 3% tokio tipo įrenginių pardavimų, juos ženkliai lenkia gigantai Matsushita, Sony bei Toshiba.

Rinkoje pirmauja kompanija „Matsushita“ – jai tenka 27% pardavimų. Antrieji – „Sony“ su 20,6%, tretieji – Toshiba su 15,6%. Ketvirtą vietą DVD grotuvų su kietaisiais diskais rinkoje užima „Sharp“. Jiems tenka 10,2 procentų.

Situacija gali pakeisti naujai pristatyti „Woo“ serijos įrenginiai, kurių integruotojo kietojo disko talpa gali siekti net vieną terabaitą (1024 gigabaitus). Tai gerokai daugiau, nei ligi šiol kas nors buvo sumanęs sudėti į namams skirtą DVD grotuvą.

Be didelės disko talpos, naujieji „Hitachi“ grotuvai turės ir dar vieną gana patogią savybę – pajėgs vienu metu įrašinėti dvi televizijos programas, net jei tai ir yra itin kokybiškos HDTV transliacijos.

Kaina taip pat nemaža – „Woo“ serijos DVD grotuvai kainuos nuo 1200 JAV dolerių už modelį su 160 GB disku iki 2400 JAV dolerių už 1TB talpos hdd turinčią versiją.