„Hitachi-LG“ pristatė asmeninį kompiuterį su 4x „Blu-ray“ optinių diskų įrenginiu bei patį „GBW-H10N“ atskirai. Kompiuteris jau pasirodė Japonijos parduotuvių lentynose, na o optinių diskų įrenginys į jas atkeliaus tik metų gale.

„LG XPION X600“ kompiuteryje draugiją „Blu-ray“ įrenginiui palaiko „GeForce 7900GT“ vaizdo plokštė, palaikanti HDCP, ir „Pentium D 945“ procesorius. Kompiuteryje tūno 1 GB DDR2 tipo operatyviosios atminties bei 320 GB kietasis diskas.

Tiems, kas nesiruošia dėl „Blu-ray“ įrenginio pirkti viso kompiuterio, siūlomas „GBW-H10N“ įrenginys atskirai. Jis moka rašyti į įrašomus „Blu-ray“ diskus 4x sparta bei 2x greičiu įrašinėti perrašomus šio formato diskus. Kol kas neaišku, kokių talpų „Blu-ray“ diskus „GBW-H10N“ palaiko.

„GBW-H10N“ kaina dar neaiški, na o kiek kainuoja „LG XPION X600“ rasti man lyg ir nepavyko. Bet kokiu atveju, kažin ar šis kompiuteris bus parduodamas kitų šalių rinkoms.

Tuos, kas jau spėjo įtarti, jog LG ir „Hitachi“ susijungė, skubu nuraminti – šios kompanijos bendradarbiauja tik optinių diskų įrenginių fronte.