Ypač dideliu dažniu dirbanti atmintis turi ne tik daug privalumu, tačiau ir ne ką mažiau trūkumų. Kaip didžiausią iš jų galima įvardinti mažą greitų modulių talpą. Pavyzdžiui, didžiausiu dažniu (2625 MHz ) dirbančių Corsair darbinės atminties modulių talpa tesiekia simbolinį 1GB vienam kaului. Nemanau, kad tokia simboline talpa pasitenkins entuziastai, kuriems ir skirta ši darbinė atmintis.

Na, o jau 4 GB kaulas jau yra tinkamas žaisliukas ir labai išrankiems pirkėjams. O jeigu jo sparta išties labai didelė, tai puikus saldainiukas entuziastams. Būtent tokią atmintį pristato gerai žinoma aukštos klasės atminties modulių gamintoja G.Skill. Ji pristato greičiausią pasaulyje 4 GB talpos atminties modulį. Beje, ši firma labai neseniai pradėjo siūlyti savo produkciją ir Lietuvos parduotuvėse.

Naujoji G.Skill atmintis pasieks 2300 MHz dažnį. DDR3 tipo atminties modulio vėlavimo reitingas yra CL9. Naujosios RipjawsX darbinės atminties įtampa yra įprasta aukštesnės klasės moduliams – 1,65V. Ši atmintis yra pritaikyta P67 lustą turinčioms motininėms ir Sandy Bridge procesoriams. Kadangi tikri entuziastai vienu tokiu moduliu nepasitenkins, G.Skill juos pardavinėja komplekte po du.