Bent šiek tiek labiau besidomintys kompiuterine įranga greičiausiai žino, kad Lietuvoje kone visa parduodama įranga parduotuvėse keliauja iš kelių didelių didmenininkų (t.y. praktiškai namų vartotojui nėra skirtumo iš kur pirkti kompiuterio komponentus). Pirmoje vietoje kol kas pagal apyvartą karaliauja „GNT Lietuva“, o antroje – „ ACME kompiuterių komponentai“. Nebūtų čia ką ypatingo pridurti, jei ne kitos savaitės naujiena – „GNT Lietuva“ taps „ALSO Lietuva“.

2006 m. rugsėjo 1 dieną ALSO įmonių grupė, vykdanti informacinių ir komunikacinių technologijų bei plataus vartojimo elektroninių prekių didmeninę prekybą ir teikianti logistikos paslaugas, įsigijo 50,1 proc. didžiausios informacinių technologijų ir buitinės technikos didmenininkės Baltijos šalyse ir Suomijoje GNT grupės akcijų. 2008 m. ALSO įsigijo likusią 49,9 proc. GNT grupės akcijų dalį ir užsitikrino visišką kompanijos valdymo teisę. Na, o 2009 metų pabaigoje ALSO nusprendė pakeisti GNT kompanijos vardą į ALSO.

Pagal šiuos finansinius rodiklius grupė užima ketvirtą vietą Europoje tarp kompiuterinės ir buitinės technikos didmeninkų.

Anot „ALSO Lietuva“ vadovo Evaldo Rėkaus, „GNT Lietuva“ tapimas „ALSO Lietuva“ leis dar labiau sustiprinti pozicijas. Tai leis, ne tik šiek tiek išplėsti siūlomų produktų asortimentą geresnėmis kainomis.