Kompiuterių mylėtojai ir entuziastai jau nemažai metų dalinasi savo spartinimo metodais ir pasiekimais internete. Štai čia galimybe pamatė „Gigabyte Technology“ – kompanija paskelbė kompiuterių spartinimo konkursą, kurio prizinio fondo vertė siekia 12 tūkstančių JAV dolerių.

Viskas turėtų veikti gana paprastai. „Gigabyte“ kviečia jos gamintų pagrindinių plokščių su „Intel P35“ ir „Intel X38“ mikroschemų rinkiniais turėtojus pasidalinti „3DMark06“ testų rezultatais. Kadangi jie labai priklauso nuo pagrindinio procesoriaus našumo, daugiausiai šansų laimėti turi tie, kas privers jį veikti kaip galima sparčiau. Laimėtojai bus renkami dviejose kategorijose pagal mikroschemų rinkinius.

Siekiant išvengti sukčiavimo, turbinimo ir testavimo procesą reikia nufilmuoti, o įrašą kaip viešai prieinamą patalpinti „YouTube“ svetainėje.

Deja, konkurse gali dalyvauti tik Šiaurės Amerikos žemyno gyventojai, nors „Gigabyte“ ir neatmeta galimybės, kad ateityje panašūs renginiai vyks ir kitur. Be piniginių prizų laimėtojų laukia ir rėmėjų „Omega“ simbolinės dovanėlės.