Kompiuterinės technikos gamintoja Gigabyte pristato naują žaidėjams skirtą korpusą GZ-G1 Plus. Šis gaminys turi išskirtinį dizainą, palaiko naujausias technologijas bei pasižymi geromis aušinimo galimybėmis.Priekyje rasime tik dvi 5,25 colio įrenginiams skirtas angas. Vieną jų dengia dangtelis, skirtas diskasukio slėpimui. Viena 3,5 colio jungtis yra iškelta į priekinę panelę, o likusios šešios yra paslėptos. Norėdami pakeisti ar įdėti naują 5,25 ar 3,5 colio prietaisą galėsime tai padaryti net po ranka neturėdami atsuktuvo, nes jie yra tvirtinami specialiais laikikliais, o korpuso šoną laikančius varžtus galime atsukti ranka.

Korpusas turi itin efektyvią aušinimo sistemą. Ją sudaro du priekyje esantys 120 mm ventiliatoriai su greičių reguliavimo galimybe, viršuje esantis 120 mm ventiliatorius bei dalinis 80 mm ventiliatorius. Jei jums to negana galėsite nusipirkti dar keletą ventiliatorių, tačiau tai įtakos ir didelį triukšmą.

Vis daugiau aukštesnės klasės korpusų atkeliauja su USB 3.0 palaikymu priekinėje korpuso dalyje. Ne išimtis ir šis Gigabyte kūrinys. Jis palaikys ne tik dvi įprastas USB 2.0 jungtis bet ir naująsias USB 3.0. Iš priekinės panelės naujosios jungties kabeliai keliauja į korpuso galą ir yra kišami į motininės plokštės USB jungtis.

Gigabyte GZ-G1 Plus jau iškeliavo į prekybos taškus. Už šį korpusą gamintojas prašo 86 JAV dolerių.

Techpowerup.com, Games.lt